Ev > Məhsullar > Kondansatörler > Seramik Kondansatörler > CDR31BP560BFURAB
CDR31BP560BFURAB
CDR31BP560BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYŞəkillər yalnız istinad üçündür.
məhsul təfərrüatları üçün məhsul xüsusiyyətlərinə baxın.
Components-World.HK, 1 illik zəmanət -dən etibarən CDR31BP560BFURAB al
Bir sual təklifi
Hissə nömrəsi CDR31BP560BFURAB
İstehsalçı Electro-Films (EFI) / Vishay
Təsvir CAP CER 56PF 100V BP 0805
Product parameter
Hissə nömrəsi CDR31BP560BFURAB İstehsalçı Electro-Films (EFI) / Vishay
Təsvir CAP CER 56PF 100V BP 0805 Pulsuz Vəziyyət / RoHS Statusuna Etmək Qurğundur pulsuz / RoHS uyğun
Mövcud Miqdarı 5071 pcs Məlumat bazası CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kateqoriya Kondansatörler Voltaj - Qiymətləndirildi 100V
Tolerantlıq ±1% Kalınlık (Max) 0.051" (1.30mm)
İstilik Katsayısı BP Ölçü / Ölçü 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series Military, MIL-PRF-55681, CDR31 Qiymətlər -
Qablaşdırma Bulk Paket / Case 0805 (2012 Metric)
Əməliyyat temperaturu -55°C ~ 125°C Montaj Tipi Surface Mount, MLCC
Arızanın həddi R (0.01%) Ətraflı Təsviri 56pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
Kapasitans 56pF Proqramlar General Purpose