Ev > Məhsullar > Kondansatörler > Seramik Kondansatörler > CDR32BP220BFURAJ
CDR32BP220BFURAJ
CDR32BP220BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYŞəkillər yalnız istinad üçündür.
məhsul təfərrüatları üçün məhsul xüsusiyyətlərinə baxın.
Components-World.HK, 1 illik zəmanət -dən etibarən CDR32BP220BFURAJ al
Bir sual təklifi
Hissə nömrəsi CDR32BP220BFURAJ
İstehsalçı Electro-Films (EFI) / Vishay
Təsvir CAP CER 22PF 100V BP 1206
Product parameter
Hissə nömrəsi CDR32BP220BFURAJ İstehsalçı Electro-Films (EFI) / Vishay
Təsvir CAP CER 22PF 100V BP 1206 Pulsuz Vəziyyət / RoHS Statusuna Etmək Qurğundur pulsuz / RoHS uyğun
Mövcud Miqdarı 5373 pcs Məlumat bazası CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kateqoriya Kondansatörler Voltaj - Qiymətləndirildi 100V
Tolerantlıq ±1% Kalınlık (Max) 0.051" (1.30mm)
İstilik Katsayısı BP Ölçü / Ölçü 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series Military, MIL-PRF-55681, CDR32 Qiymətlər -
Qablaşdırma Tape & Reel (TR) Paket / Case 1206 (3216 Metric)
Əməliyyat temperaturu -55°C ~ 125°C Montaj Tipi Surface Mount, MLCC
Arızanın həddi R (0.01%) Ətraflı Təsviri 22pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric)
Kapasitans 22pF Proqramlar General Purpose