Ev > Məhsullar > Kondansatörler > Seramik Kondansatörler > CDR33BP222BFURAJ
CDR33BP222BFURAJ
CDR33BP222BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYŞəkillər yalnız istinad üçündür.
məhsul təfərrüatları üçün məhsul xüsusiyyətlərinə baxın.
Components-World.HK, 1 illik zəmanət -dən etibarən CDR33BP222BFURAJ al
Bir sual təklifi
Hissə nömrəsi CDR33BP222BFURAJ
İstehsalçı Electro-Films (EFI) / Vishay
Təsvir CAP CER 2200PF 100V BP 1210
Product parameter
Hissə nömrəsi CDR33BP222BFURAJ İstehsalçı Electro-Films (EFI) / Vishay
Təsvir CAP CER 2200PF 100V BP 1210 Pulsuz Vəziyyət / RoHS Statusuna Etmək Qurğundur pulsuz / RoHS uyğun
Mövcud Miqdarı 4635 pcs Məlumat bazası CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kateqoriya Kondansatörler Voltaj - Qiymətləndirildi 100V
Tolerantlıq ±1% Kalınlık (Max) 0.049" (1.25mm)
İstilik Katsayısı BP Ölçü / Ölçü 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series Military, MIL-PRF-55681, CDR33 Qiymətlər -
Qablaşdırma Tape & Reel (TR) Paket / Case 1210 (3225 Metric)
Əməliyyat temperaturu -55°C ~ 125°C Montaj Tipi Surface Mount, MLCC
Arızanın həddi R (0.01%) Ətraflı Təsviri 2200pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1210 (3225 Metric)
Kapasitans 2200pF Proqramlar General Purpose