Ev > Məhsullar > Kondansatörler > Seramik Kondansatörler > CDR34BP392BFURAB
CDR34BP392BFURAB
CDR34BP392BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYŞəkillər yalnız istinad üçündür.
məhsul təfərrüatları üçün məhsul xüsusiyyətlərinə baxın.
Components-World.HK, 1 illik zəmanət -dən etibarən CDR34BP392BFURAB al
Bir sual təklifi
Hissə nömrəsi CDR34BP392BFURAB
İstehsalçı Electro-Films (EFI) / Vishay
Təsvir CAP CER 3900PF 100V BP 1812
(ABŞ dolları ilə)
Get a quote
Product parameter
Hissə nömrəsi CDR34BP392BFURAB İstehsalçı Electro-Films (EFI) / Vishay
Təsvir CAP CER 3900PF 100V BP 1812 Pulsuz Vəziyyət / RoHS Statusuna Etmək Qurğundur pulsuz / RoHS uyğun
Mövcud Miqdarı 4958 pcs Məlumat bazası CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kateqoriya Kondansatörler Voltaj - Qiymətləndirildi 100V
Tolerantlıq ±1% Kalınlık (Max) 0.059" (1.50mm)
İstilik Katsayısı BP Ölçü / Ölçü 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Series Military, MIL-PRF-55681, CDR34 Qiymətlər -
Qablaşdırma Bulk Paket / Case 1812 (4532 Metric)
Əməliyyat temperaturu -55°C ~ 125°C Montaj Tipi Surface Mount, MLCC
Nəmlik həssaslığı səviyyəsi (MSL) 1 (Unlimited) Qurğunun tərzi -
Qurğuşun aralığı - Pulsuz Vəziyyət / RoHS Statusuna Etmək Lead free / RoHS Compliant
Yükseklik - Oturmuş (Max) - Xüsusiyyətləri -
Arızanın həddi R (0.01%) Ətraflı Təsviri 3900pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric)
Kapasitans 3900pF Proqramlar General Purpose