Ev > Məhsullar > Kondansatörler > Seramik Kondansatörler > CDR35BP562BFURAJ
CDR35BP562BFURAJ
CDR35BP562BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYŞəkillər yalnız istinad üçündür.
məhsul təfərrüatları üçün məhsul xüsusiyyətlərinə baxın.
Components-World.HK, 1 illik zəmanət -dən etibarən CDR35BP562BFURAJ al
Bir sual təklifi
Hissə nömrəsi CDR35BP562BFURAJ
İstehsalçı Electro-Films (EFI) / Vishay
Təsvir CAP CER 5600PF 100V BP 1825
Product parameter
Hissə nömrəsi CDR35BP562BFURAJ İstehsalçı Electro-Films (EFI) / Vishay
Təsvir CAP CER 5600PF 100V BP 1825 Pulsuz Vəziyyət / RoHS Statusuna Etmək Qurğundur pulsuz / RoHS uyğun
Mövcud Miqdarı 5950 pcs Məlumat bazası CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kateqoriya Kondansatörler Voltaj - Qiymətləndirildi 100V
Tolerantlıq ±1% Kalınlık (Max) 0.059" (1.50mm)
İstilik Katsayısı BP Ölçü / Ölçü 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Series Military, MIL-PRF-55681, CDR35 Qiymətlər -
Qablaşdırma Tape & Reel (TR) Paket / Case 1825 (4564 Metric)
Əməliyyat temperaturu -55°C ~ 125°C Montaj Tipi Surface Mount, MLCC
Arızanın həddi R (0.01%) Ətraflı Təsviri 5600pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1825 (4564 Metric)
Kapasitans 5600pF Proqramlar General Purpose