Ev > Məhsullar > Ayrık Yarımkeçirici Məhsullar > Diodlar - Redresörler - Tək > STTH2002DI
STTH2002DI
STTH2002DI
OMRON AUTOMATION & SAFETYŞəkillər yalnız istinad üçündür.
məhsul təfərrüatları üçün məhsul xüsusiyyətlərinə baxın.
Components-World.HK, 1 illik zəmanət -dən etibarən STTH2002DI al
Bir sual təklifi
Hissə nömrəsi STTH2002DI
İstehsalçı STMicroelectronics
Təsvir DIODE GEN PURP 200V 20A TO220AC
(ABŞ dolları ilə)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Hissə nömrəsi STTH2002DI İstehsalçı STMicroelectronics
Təsvir DIODE GEN PURP 200V 20A TO220AC Pulsuz Vəziyyət / RoHS Statusuna Etmək Qurğundur pulsuz / RoHS uyğun
Mövcud Miqdarı 68667 pcs Məlumat bazası STTH2002
Kateqoriya Ayrık Yarımkeçirici Məhsullar Voltaj - İleri (Vf) (Max) @ If 1.1V @ 20A
Voltaj - DC Reverse (Vr) (Max) 200V Təchizatçı Qurğu Paketi TO-220AC ins
Sürət Fast Recovery = 200mA (Io) Series -
Geri Qaytarma Süresi (trr) 40ns Qablaşdırma Tube
Paket / Case TO-220-2 Insulated, TO-220AC Başqa adlar 497-5277-5
Əməliyyat temperaturu - Junction 175°C (Max) Montaj Tipi Through Hole
Nəmlik həssaslığı səviyyəsi (MSL) 1 (Unlimited) İstehsalçı standart qurğuşun saatı 29 Weeks
Pulsuz Vəziyyət / RoHS Statusuna Etmək Lead free / RoHS Compliant Diod Tipi Standard
Ətraflı Təsviri Diode Standard 200V 20A Through Hole TO-220AC ins Cari - Ters Sızma @ Vr 10µA @ 200V
Cari - Orta Rektorlu (Io) 20A Kapasitans @ Vr, F. -