Ev > Məhsullar > Rezistorlar > Chip Rezistor - Səth Dağı > RNCF0201DTE412R
RNCF0201DTE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYŞəkillər yalnız istinad üçündür.
məhsul təfərrüatları üçün məhsul xüsusiyyətlərinə baxın.
Components-World.HK, 1 illik zəmanət -dən etibarən RNCF0201DTE412R al
Bir sual təklifi
Hissə nömrəsi RNCF0201DTE412R
İstehsalçı Stackpole Electronics, Inc.
Təsvir RES 412 OHM 0.5% 1/32W 0201
(ABŞ dolları ilə)
10000 pcs
Product parameter
Hissə nömrəsi RNCF0201DTE412R İstehsalçı Stackpole Electronics, Inc.
Təsvir RES 412 OHM 0.5% 1/32W 0201 Pulsuz Vəziyyət / RoHS Statusuna Etmək Qurğundur pulsuz / RoHS uyğun
Mövcud Miqdarı 2246166 pcs Məlumat bazası Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kateqoriya Rezistorlar Tolerantlıq ±0.5%
İstilik Katsayısı ±25ppm/°C Təchizatçı Qurğu Paketi 0201
Ölçü / Ölçü 0.023" L x 0.011" W (0.58mm x 0.29mm) Series RNCF
Müqavimət 412 Ohms Güc (vattlar) 0.03W, 1/32W
Qablaşdırma Tape & Reel (TR) Paket / Case 0201 (0603 Metric)
Əməliyyat temperaturu -55°C ~ 155°C İmtiyazların sayı 2
Nəmlik həssaslığı səviyyəsi (MSL) 1 (Unlimited) İstehsalçı standart qurğuşun saatı 12 Weeks
Pulsuz Vəziyyət / RoHS Statusuna Etmək Lead free / RoHS Compliant Yükseklik - Oturmuş (Max) 0.011" (0.28mm)
Xüsusiyyətləri Automotive AEC-Q200 Arızanın həddi -
Ətraflı Təsviri 412 Ohms ±0.5% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Tərkibi Thin Film