Ev > Məhsullar > Rezistorlar > Chip Rezistor - Səth Dağı > RNCF2010BKE412R
RNCF2010BKE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYŞəkillər yalnız istinad üçündür.
məhsul təfərrüatları üçün məhsul xüsusiyyətlərinə baxın.
Components-World.HK, 1 illik zəmanət -dən etibarən RNCF2010BKE412R al
Bir sual təklifi
Hissə nömrəsi RNCF2010BKE412R
İstehsalçı Stackpole Electronics, Inc.
Təsvir RES 412 OHM 0.1% 1/3W 2010
(ABŞ dolları ilə)
1000 pcs
Product parameter
Hissə nömrəsi RNCF2010BKE412R İstehsalçı Stackpole Electronics, Inc.
Təsvir RES 412 OHM 0.1% 1/3W 2010 Pulsuz Vəziyyət / RoHS Statusuna Etmək Qurğundur pulsuz / RoHS uyğun
Mövcud Miqdarı 364029 pcs Məlumat bazası Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kateqoriya Rezistorlar Tolerantlıq ±0.1%
İstilik Katsayısı ±25ppm/°C Təchizatçı Qurğu Paketi 2010
Ölçü / Ölçü 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm) Series RNCF
Müqavimət 412 Ohms Güc (vattlar) 0.333W, 1/3W
Qablaşdırma Tape & Reel (TR) Paket / Case 2010 (5025 Metric)
Əməliyyat temperaturu -55°C ~ 155°C İmtiyazların sayı 2
Nəmlik həssaslığı səviyyəsi (MSL) 1 (Unlimited) İstehsalçı standart qurğuşun saatı 12 Weeks
Pulsuz Vəziyyət / RoHS Statusuna Etmək Lead free / RoHS Compliant Yükseklik - Oturmuş (Max) 0.026" (0.65mm)
Xüsusiyyətləri Automotive AEC-Q200 Arızanın həddi -
Ətraflı Təsviri 412 Ohms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Tərkibi Thin Film