Ev > Məhsullar > Rezistorlar > Hole Rezistorları vasitəsilə > FMP200FRF52-412R
FMP200FRF52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYŞəkillər yalnız istinad üçündür.
məhsul təfərrüatları üçün məhsul xüsusiyyətlərinə baxın.
Components-World.HK, 1 illik zəmanət -dən etibarən FMP200FRF52-412R al
Bir sual təklifi
Hissə nömrəsi FMP200FRF52-412R
İstehsalçı Yageo
Təsvir RES MF 2W 1% AXIAL
(ABŞ dolları ilə)
5000 pcs
Product parameter
Hissə nömrəsi FMP200FRF52-412R İstehsalçı Yageo
Təsvir RES MF 2W 1% AXIAL Pulsuz Vəziyyət / RoHS Statusuna Etmək Qurğundur pulsuz / RoHS uyğun
Mövcud Miqdarı 2346500 pcs Məlumat bazası FMP Series
Kateqoriya Rezistorlar Tolerantlıq ±1%
İstilik Katsayısı ±100ppm/°C Təchizatçı Qurğu Paketi Axial
Ölçü / Ölçü 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm) Series FMP
Müqavimət 412 Ohms Güc (vattlar) 2W
Qablaşdırma Tape & Reel (TR) Paket / Case Axial
Əməliyyat temperaturu -55°C ~ 155°C İmtiyazların sayı 2
Pulsuz Vəziyyət / RoHS Statusuna Etmək Lead free / RoHS Compliant Yükseklik - Oturmuş (Max) -
Xüsusiyyətləri Flame Proof, Safety Ətraflı Təsviri 412 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film