Ev > Məhsullar > Rezistorlar > Hole Rezistorları vasitəsilə > MF0207FRD52-412R
MF0207FRD52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYŞəkillər yalnız istinad üçündür.
məhsul təfərrüatları üçün məhsul xüsusiyyətlərinə baxın.
Components-World.HK, 1 illik zəmanət -dən etibarən MF0207FRD52-412R al
Bir sual təklifi
Hissə nömrəsi MF0207FRD52-412R
İstehsalçı Yageo
Təsvir RES MF 0.6W 1% AXIAL
(ABŞ dolları ilə)
5000 pcs
Product parameter
Hissə nömrəsi MF0207FRD52-412R İstehsalçı Yageo
Təsvir RES MF 0.6W 1% AXIAL Pulsuz Vəziyyət / RoHS Statusuna Etmək Qurğundur pulsuz / RoHS uyğun
Mövcud Miqdarı 4114706 pcs Məlumat bazası MF0 Series
Kateqoriya Rezistorlar Tolerantlıq ±1%
İstilik Katsayısı ±50ppm/°C Təchizatçı Qurğu Paketi Axial
Ölçü / Ölçü 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Series MF0
Müqavimət 412 Ohms Güc (vattlar) 0.6W
Qablaşdırma Tape & Reel (TR) Paket / Case Axial
Əməliyyat temperaturu -55°C ~ 155°C İmtiyazların sayı 2
Pulsuz Vəziyyət / RoHS Statusuna Etmək Lead free / RoHS Compliant Yükseklik - Oturmuş (Max) -
Xüsusiyyətləri - Ətraflı Təsviri 412 Ohms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film