Ev > Məhsullar > Rezistorlar > Hole Rezistorları vasitəsilə > MFR-25FRFPN412R
MFR-25FRFPN412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYŞəkillər yalnız istinad üçündür.
məhsul təfərrüatları üçün məhsul xüsusiyyətlərinə baxın.
Components-World.HK, 1 illik zəmanət -dən etibarən MFR-25FRFPN412R al
Bir sual təklifi
Hissə nömrəsi MFR-25FRFPN412R
İstehsalçı Yageo
Təsvir RES MF 1/4W 1% AXIAL
Product parameter
Hissə nömrəsi MFR-25FRFPN412R İstehsalçı Yageo
Təsvir RES MF 1/4W 1% AXIAL Pulsuz Vəziyyət / RoHS Statusuna Etmək Qurğundur pulsuz / RoHS uyğun
Mövcud Miqdarı 4027806 pcs Məlumat bazası MFR Series
Kateqoriya Rezistorlar Tolerantlıq ±1%
İstilik Katsayısı ±100ppm/°C Təchizatçı Qurğu Paketi Panasert
Ölçü / Ölçü 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Series MFR
Müqavimət 412 Ohms Güc (vattlar) 0.25W, 1/4W
Qablaşdırma Tape & Reel (TR) Paket / Case Axial
Əməliyyat temperaturu -55°C ~ 155°C İmtiyazların sayı 2
Pulsuz Vəziyyət / RoHS Statusuna Etmək Lead free / RoHS Compliant Yükseklik - Oturmuş (Max) -
Xüsusiyyətləri - Ətraflı Təsviri 412 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film