Ev > Məhsullar > Rezistorlar > Hole Rezistorları vasitəsilə > MFR-25FTF52-412R
MFR-25FTF52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYŞəkillər yalnız istinad üçündür.
məhsul təfərrüatları üçün məhsul xüsusiyyətlərinə baxın.
Components-World.HK, 1 illik zəmanət -dən etibarən MFR-25FTF52-412R al
Bir sual təklifi
Hissə nömrəsi MFR-25FTF52-412R
İstehsalçı Yageo
Təsvir RES MF 1/4W 1% AXIAL
Product parameter
Hissə nömrəsi MFR-25FTF52-412R İstehsalçı Yageo
Təsvir RES MF 1/4W 1% AXIAL Pulsuz Vəziyyət / RoHS Statusuna Etmək Qurğundur pulsuz / RoHS uyğun
Mövcud Miqdarı 2849395 pcs Məlumat bazası MFR Series
Kateqoriya Rezistorlar Tolerantlıq ±1%
İstilik Katsayısı ±100ppm/°C Təchizatçı Qurğu Paketi Axial
Ölçü / Ölçü 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Series MFR
Müqavimət 412 Ohms Güc (vattlar) 0.25W, 1/4W
Qablaşdırma Tape & Box (TB) Paket / Case Axial
Əməliyyat temperaturu -55°C ~ 155°C İmtiyazların sayı 2
Yükseklik - Oturmuş (Max) - Xüsusiyyətləri -
Ətraflı Təsviri 412 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Tərkibi Metal Film