Ev > Məhsullar > Rezistorlar > Hole Rezistorları vasitəsilə > MFR100FTF73-412R
MFR100FTF73-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYŞəkillər yalnız istinad üçündür.
məhsul təfərrüatları üçün məhsul xüsusiyyətlərinə baxın.
Components-World.HK, 1 illik zəmanət -dən etibarən MFR100FTF73-412R al
Bir sual təklifi
Hissə nömrəsi MFR100FTF73-412R
İstehsalçı Yageo
Təsvir RES MF 1W 1% AXIAL
(ABŞ dolları ilə)
5000 pcs
Product parameter
Hissə nömrəsi MFR100FTF73-412R İstehsalçı Yageo
Təsvir RES MF 1W 1% AXIAL Pulsuz Vəziyyət / RoHS Statusuna Etmək Qurğundur pulsuz / RoHS uyğun
Mövcud Miqdarı 1715480 pcs Məlumat bazası MFR Series
Kateqoriya Rezistorlar Tolerantlıq ±1%
İstilik Katsayısı ±100ppm/°C Təchizatçı Qurğu Paketi Axial
Ölçü / Ölçü 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm) Series MFR
Müqavimət 412 Ohms Güc (vattlar) 1W
Qablaşdırma Tape & Box (TB) Paket / Case Axial
Əməliyyat temperaturu -55°C ~ 155°C İmtiyazların sayı 2
Pulsuz Vəziyyət / RoHS Statusuna Etmək Lead free / RoHS Compliant Yükseklik - Oturmuş (Max) -
Xüsusiyyətləri - Ətraflı Təsviri 412 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film