Ev > Məhsullar > Rezistorlar > Chip Rezistor - Səth Dağı > MMF204BRC412R
MMF204BRC412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYŞəkillər yalnız istinad üçündür.
məhsul təfərrüatları üçün məhsul xüsusiyyətlərinə baxın.
Components-World.HK, 1 illik zəmanət -dən etibarən MMF204BRC412R al
Bir sual təklifi
Hissə nömrəsi MMF204BRC412R
İstehsalçı Yageo
Təsvir RES SMD 0.1% 0.4W MELF
(ABŞ dolları ilə)
6000 pcs
Product parameter
Hissə nömrəsi MMF204BRC412R İstehsalçı Yageo
Təsvir RES SMD 0.1% 0.4W MELF Pulsuz Vəziyyət / RoHS Statusuna Etmək Qurğundur pulsuz / RoHS uyğun
Mövcud Miqdarı 189561 pcs Məlumat bazası MMF Series
Kateqoriya Rezistorlar Tolerantlıq ±0.1%
İstilik Katsayısı ±15ppm/°C Təchizatçı Qurğu Paketi MELF
Ölçü / Ölçü 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) Series MMF
Müqavimət 412 Ohms Güc (vattlar) 0.4W
Qablaşdırma Tape & Reel (TR) Paket / Case MELF, 0204
Əməliyyat temperaturu -55°C ~ 155°C İmtiyazların sayı 2
Pulsuz Vəziyyət / RoHS Statusuna Etmək Lead free / RoHS Compliant Yükseklik - Oturmuş (Max) -
Xüsusiyyətləri - Arızanın həddi -
Ətraflı Təsviri 412 Ohms ±0.1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film Tərkibi Metal Film