Ev > Məhsullar > Rezistorlar > Chip Rezistor - Səth Dağı > MMF207FRE412R
MMF207FRE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYŞəkillər yalnız istinad üçündür.
məhsul təfərrüatları üçün məhsul xüsusiyyətlərinə baxın.
Components-World.HK, 1 illik zəmanət -dən etibarən MMF207FRE412R al
Bir sual təklifi
Hissə nömrəsi MMF207FRE412R
İstehsalçı Yageo
Təsvir RES SMD 1% 0.6W MELF
(ABŞ dolları ilə)
6000 pcs
Product parameter
Hissə nömrəsi MMF207FRE412R İstehsalçı Yageo
Təsvir RES SMD 1% 0.6W MELF Pulsuz Vəziyyət / RoHS Statusuna Etmək Qurğundur pulsuz / RoHS uyğun
Mövcud Miqdarı 2051589 pcs Məlumat bazası MMF Series
Kateqoriya Rezistorlar Tolerantlıq ±1%
İstilik Katsayısı ±50ppm/°C Təchizatçı Qurğu Paketi MELF
Ölçü / Ölçü 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm) Series MMF
Müqavimət 412 Ohms Güc (vattlar) 0.6W
Qablaşdırma Tape & Reel (TR) Paket / Case MELF, 0207
Əməliyyat temperaturu -55°C ~ 155°C İmtiyazların sayı 2
Pulsuz Vəziyyət / RoHS Statusuna Etmək Lead free / RoHS Compliant Yükseklik - Oturmuş (Max) -
Xüsusiyyətləri - Arızanın həddi -
Ətraflı Təsviri 412 Ohms ±1% 0.6W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film Tərkibi Metal Film