Ev > Məhsullar > Rezistorlar > Hole Rezistorları vasitəsilə > CMF55412R00BEEB
CMF55412R00BEEB
CMF55412R00BEEB
OMRON AUTOMATION & SAFETYŞəkillər yalnız istinad üçündür.
məhsul təfərrüatları üçün məhsul xüsusiyyətlərinə baxın.
Components-World.HK, 1 illik zəmanət -dən etibarən CMF55412R00BEEB al
Bir sual təklifi
Hissə nömrəsi CMF55412R00BEEB
İstehsalçı Dale / Vishay
Təsvir RES 412 OHM 1/2W .1% AXIAL
(ABŞ dolları ilə)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
Hissə nömrəsi CMF55412R00BEEB İstehsalçı Dale / Vishay
Təsvir RES 412 OHM 1/2W .1% AXIAL Pulsuz Vəziyyət / RoHS Statusuna Etmək Qurğundur pulsuz / RoHS uyğun
Mövcud Miqdarı 184118 pcs Məlumat bazası CMFxx Series, Industrial
Kateqoriya Rezistorlar Tolerantlıq ±0.1%
İstilik Katsayısı ±25ppm/°C Təchizatçı Qurğu Paketi Axial
Ölçü / Ölçü 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm) Series CMF
Müqavimət 412 Ohms Güc (vattlar) 0.5W, 1/2W
Qablaşdırma Tape & Reel (TR) Paket / Case Axial
Əməliyyat temperaturu -55°C ~ 175°C İmtiyazların sayı 2
Nəmlik həssaslığı səviyyəsi (MSL) 1 (Unlimited) İstehsalçı standart qurğuşun saatı 14 Weeks
Pulsuz Vəziyyət / RoHS Statusuna Etmək Lead free / RoHS Compliant Yükseklik - Oturmuş (Max) -
Xüsusiyyətləri Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Arızanın həddi -
Ətraflı Təsviri 412 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Tərkibi Metal Film