Ev > Məhsullar > Rezistorlar > Hole Rezistorları vasitəsilə > CMF55412R00FHEK
CMF55412R00FHEK
CMF55412R00FHEK
OMRON AUTOMATION & SAFETYŞəkillər yalnız istinad üçündür.
məhsul təfərrüatları üçün məhsul xüsusiyyətlərinə baxın.
Components-World.HK, 1 illik zəmanət -dən etibarən CMF55412R00FHEK al
Bir sual təklifi
Hissə nömrəsi CMF55412R00FHEK
İstehsalçı Dale / Vishay
Təsvir RES 412 OHM 1/2W 1% AXIAL
(ABŞ dolları ilə)
100 pcs300 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Hissə nömrəsi CMF55412R00FHEK İstehsalçı Dale / Vishay
Təsvir RES 412 OHM 1/2W 1% AXIAL Pulsuz Vəziyyət / RoHS Statusuna Etmək Qurğundur pulsuz / RoHS uyğun
Mövcud Miqdarı 86822 pcs Məlumat bazası CMFxx Series, Industrial
Kateqoriya Rezistorlar Tolerantlıq ±1%
İstilik Katsayısı ±50ppm/°C Təchizatçı Qurğu Paketi Axial
Ölçü / Ölçü 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm) Series CMF
Müqavimət 412 Ohms Güc (vattlar) 0.5W, 1/2W
Qablaşdırma Bulk Paket / Case Axial
Əməliyyat temperaturu -55°C ~ 175°C İmtiyazların sayı 2
Nəmlik həssaslığı səviyyəsi (MSL) 1 (Unlimited) İstehsalçı standart qurğuşun saatı 21 Weeks
Pulsuz Vəziyyət / RoHS Statusuna Etmək Lead free / RoHS Compliant Yükseklik - Oturmuş (Max) -
Xüsusiyyətləri Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Arızanın həddi -
Ətraflı Təsviri 412 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Tərkibi Metal Film